pátek 1. ledna 2016

Brzy ráno je ten nejlepší čas

Ohňostroj, hudební show, chlebíčky, šampaňské, konfety - to jsou obvyklé indikátory úspěšně zahájeného roku. Když se tohle všechno vydaří, je možné nazvat příchod další číslice na kalendářích za úspěšný. Ano, všechno tohle je fajn. Ale protentokrát bylo tím nejkrásnějším něco jiného.
Celé město je klidné, nadšení z oslav utichlo, rachejtle jsou už dávno odpálené a všude se rozprostírá tma. Tma a ticho. Brzká ranní cesta domů. A do toho začne sněžit. Drobné vločky se tetelí vzduchem a snáší se na můj obličej, který je otočený k nebi. Miluji tu atmosféru, miluji když sněží, když je zima až praští a pod nohama to křupe. Ten moment mi na tváři vykouzlil úsměv. Úsměv klidu, pohody a štěstí. Mohla bych tam stát hodiny a nepřestávat žasnout. Žasnout nad tím, jak může být něco tak dokonalé. Opravdu stačí maličkosti. Sníh, zima, ticho a tma...Cítím to ve vzduchu. Všechno teprve začíná. 

To nejlepší teprve přijde!Buďte šťastní a zdraví v tomto (i dalším) roce. A plňte si své sny. 2016 bude totiž právě o nich.

Krásný první den se šestkou!

Vaše B.

2 komentáře: